خبرنامه الکترونیکی
 


معرفی شرکت کدکن مبین سازه

 

 

با سلام با اطلاع می رساند که شرکت کدکن مبین سازه با همراهی گروهی از مهندسین و افراد متخصص و با تجربه در زمینه طراحی و تولید و اجرای انواع سقفهای کاذب و نمای آلومینیومی تاسیس گردیده است .

تجربه طولانی در اجرای نمای و سقفهای کاذب آلومینیومی زیادی در ایران و تعامل در جهت بروز بودن اطلاعات وتکنولوژی با شرکت های خارجی و افتخار همکاری در اجرای بیش از 50 درصد از پروژه های ملی کشور:  همچون ایستگاه های متروی کشور ( بدلیل توسعه ایستگاه های مترو در کشور این نوع پروژه ها مستمردر لیست  شرکت کدکن می باشد ) مراکز فرهنگی   ، فرودگاه ها ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها ، مجموعه های تجاری کشور ، مراکز صنعتی  ،  ادارات ، مجموعه های ورزشی و...  با اعتقاد به اینکه باید بهترین ها را برای کشورمان بخواهیم و بهترین سرویسها را به مشتریان بدهیم این باور را به ما میدهد که بگوییم جزء بهترین ها هستیم .

لذا واحد روابط عمومی این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه اطلاعات و مشاوره در راستای اجرای پروژه های دردست شما را اعلام می دارد .

خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر جهت ارسال رزومه ، لوح فشرده ، و هرگونه عکس و مشخصات فنی با دفتر مرکزی این شرکت واحد روابط عمومی تماس حاصل فرمائید.

شما با یک بار همکاری با شرکت کدکن عضوی ازما خواهید شد.

تعدادی از محصولات شرکت کدکن:
سقف کاذب گریلیوم ، سقف کاذب تایل آلومینیومی 60*60 ، سقف کاذب لوکسالون ، سقف کاذب دامپا آلومینیومی ، سقف کاذب کناف ، سقف کاذب لوور آلومینیوم
سقف کاذب کامپوزیت ، نمای کامپوزیت ، چراغ 60*60 فلورسنت ، پنل ال ای دی 60*60 ، چراغ سیلندری ، کف کاذب (فولادی ، آلومینیومی)
 


قیمت چراغ 60*60، تولد چراغ 60*60، کف کاذب آلومینیومی 60*60، کف کاذب فولادی 60*60، چراغ توکار 60*60،