خبرنامه الکترونیکی
 

مجموعه کدکن مبین سازه با همراهی گروهی از مهندسین و افراد متخصص و خبره در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع سقفهای کاذب و نمای آلومینیومی با توجه به شرایط زمانی و احساس نیاز به ایفای نقش پر رنگ‏تر مهندسین ایرانی در صنعت رو به گسترش ساختمان تاسیس گردیده است.


با بیش از 30 سال تجربه اجرایی و تعامل با شرکت‏های خارجی در جهت بروز بودن اطلاعات و تکنولوژی و همچنین افتخار همکاری در اجرای بیش از 50 درصد از پروژه‏های ملی کشور: همچون ایستگاه‏های مترو، مراکز فرهنگی، فرودگاه‏ها، بیمارستان‏ها، دانشگاه‏ها، مجموعه‏های تجاری کشور، مراکز صنعتی،  ادارات، مجموعه ‏های ورزشی و...  با اعتقاد به اینکه باید بهترین‏ها را برای کشورمان بخواهیم و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنیم بر این باوریم که جزء بهترین‏ها هستیم.

کدکن مبین سازه با توانی مطلوب آماده ارائه خدمات و مشاوره جهت پروژه‏های مشتریان محترم می‏باشد و از هر گونه پیشنهاد همکاری در حوزه‏های تولید، طراحی، اجرا، صادرات و واردات در زمینه سقف‏های کاذب، دیوار پوش، نمای کامپوزیت و شیشه به گرمی استقبال می‏کند

ما در کدکن مبین سازه معتقدیم که هر پروژه‏ای نیازمند الگویی مختص به خود جهت برنامه‌ریزی، طراحی و اجرا منطبق بر مقتضیات مفروض مشتری می‌باشد. نکته ظریف اینجاست که در عین حال که سعی داریم مشتریان خود را در جهت دستیابی به مطلوب ایشان راهنمایی کنیم به هیچ عنوان تمایلات خود را به مشتریان تحمیل نمیکنیم. بنابراین خدمات کدکن مبین سازه برای هر مشتری اختصاصی است و مشتری به مشتری بسته به نوع صنعت و کاربری متفاوت خواهد بود. ما بر موضوع رویکرد صنعت محور تاکید مضاعف داریم که هر مشتری و صنعتی نیازمند محصول و خدمات خاص خود است. از اینرو محصولات و خدمات کدکن مبین سازه به تفکیک هر صنعت و کاربری مختص آن طراحی و اجرا می‏شود. سابقه موفق تیم‏های مجرب شرکت در ارائه‏ محصول و خدمات به طیف گسترده‏ای از مشتریان و شرکت‏ها در صنایع گوناگون کشور منجر به ایجاد آلترناتیوهای اختصاصی برای انواع مشتریان زیر گشته است: